Tel: 0 546 496 4 111
Fax: 0 312 435 7 435
E-Posta:
info@routelifedergi.com 
Adres: Fidanlık Mah. Tuna Cad. Çavuşoğlu İş Merkezi No:18/4 Çankaya / Ankara

SİSTİNOZİS HASTALIĞI TEDAVİ EDİLMEZSE BÖBREK YETMEZLİĞİNE SEBEP OLUR

Devamı

BAHARIN GÜZELLİĞİNİ YANSITAN TASARIMLAR

Devamı

35 ilham veren kadın

Onlar, Türkiye nin fark yaratan kadınları... Her biri değişik alanlarda inovatif projelere imza atan 35 girişimci kadının en önemli ortak özelliği ise bir hayal kurarak yola çıkmaları.

Devamı

İŞ YAŞAM
17.4.2020
Engelsiz başarı hikâyesi - Yıldız Kartal
Türkiye Tekerlekli Sandalye Kadın Basketbol A Milli Takımı oyuncusu Yıldız Kartal, çocukluğundan beri tekerlekli sandalye ile yaşamını sürdürüyor. Kartal$$$ın 'engelsiz" başarıları, engellerin bedende değil kafalarda olduğunu bir kez daha hatırlattı.
15.4.2020
Kırılmış bir kalbin feryadı - Sinem Gonca Yılmaz
Hayatının her döneminde kitaplarla yola devam ederek çocukluk hevesini mesleğe dönüştüren genç yazar Sinem Gonca Yılmaz$$$la yazma tutkusunu, gelecek planlarını ve yeni kitabı Kalbe Veda$$$yı konuştuk.
15.4.2020
Didem Tofan - Aktif - Iriyil Otomotiv Pazarlama ve CRM Yöneticisi
Kurumsal iletişim ve pazarlama alanında müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen Didem Tofan kariyeri başarılarla dolu bir kadın yönetici olarak dikkat çekiyor.
15.4.2020
Vahit Kapıcıoğlu - Dünyagöz Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Operasyonlar Başkanı
Türkiye$$$de sağlık turizmi nasıl gidiyor? Hastalar nereden geliyor? Hangi hastalıklar için geliyorlar? Bütün bu soruları, Yönetim Kurulu Üyesi ve Operasyonlar Başkanı Vahit Kapıcıoğlu$$$na sorduk ve çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.
15.4.2020
Ekranların Deneyimli Yüzü - Seda Öğretir
Ekranların deneyimli yüzü Güler yüzlü ve başarılı sunumuyla dikkat çeken, ekranların deneyimli sunucusu Seda Öğretir$$$le meslek hayatı ve son çıkan kitabı KEFİ$$$nin Maceraları üzerine konuştuk.
4.4.2020
Berrin Ak - Üretim Tasarımla Başlar
Dünyanın en büyük dekorasyon markalarından Mackenzie-Childs$$$ın Türkiye temsilcisi, Aura Dekorasyon$$$un kurucusu Berrin Ak ile iş ve özel yaşamı hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.