Tel: 0 546 496 4 111
Fax: 0 312 435 7 435
E-Posta:
info@routelifedergi.com 
Adres: Fidanlık Mah. Tuna Cad. Çavuşoğlu İş Merkezi No:18/4 Çankaya / Ankara

Boyner Evde'den pratik ve fonksiyonel mutfak ürünleri

Mutfak ve sofra ürünlerinden ev tekstiline, dekorasyon ürünlerinden banyo tekstiline geniş bir koleksiyona sahip olan Boyner Evde, yepyeni ve pratik mutfak ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor.

 

Boyner Evde koleksiyonunda, içinde bulunduğumuz Covid-19 pandemisi nedeniyle daha çok tercih edilmeye başlayan ve çok pratik bir şekilde yemek taşıma imkanı sunan saklama kapları dikkat çekiyor. Ayrıca diyet yapanların öğünlerini düzenli bir şekilde hazırlayabileceği yemek kapları, sağlıklı ara öğünden vazgeçemeyenlerin çantalarına atıp çıkabilecekleri portatif USB'li blender ve yoğurt kapları Boyner Evde’nin yeni koleksiyonunda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

 

Sızdırmaz çok katlı yemek kapları

Boyner Evde’de yer alan Hera Concept 2 katlı ve 4 katlı yemek saklama kabı ile yemek taşımak çok kolay hale geliyor. İç malzemesi gıdaya uygun yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilen Hera yemek saklama kapları, yemeği sağlıklı bir şekilde muhafaza etme imkânı sunuyor. Sızdırmaz kapak yapısına sahip olan Hera yemek saklama kapları, aynı zamanda ergonomik sapları sayesinde kolay bir şekilde taşınabiliyor.

 

En sağlıklı içecekler için “Portatif USB'li Blender”

Boyner Evde’nin bir diğer ürünü Blueberry Portatif USB'li Blender, ister iş yerinde ister evde sağlıklı ve pratik bir şekilde içecek yapmaya imkân sağlıyor. Spor çantasına veya el çantasına kolayca sığabilen blender ile tek şarjla 12 kullanıma kadar sağlıklı öğün hazırlanabiliyor. Blender, taşıma bantı sayesinde elde taşınabildiği gibi arabanın bardaklığına da sığabiliyor.

 

Blueberry Blender, annelerin de yardımına koşuyor ve günün koşturması içerisinde pratik bir şekilde mama hazırlama imkanı sunuyor. Sahip olduğu filtre sayesinde posasız içecekler hazırlamaya da yardımcı olan Blueberry Blender, sadece su ve isteğe bağlı olarak bir damla deterjanla kolay bir şekilde temizleniyor.

 

Boyner Evde’nin pratik mutfak ürünleri günün koşuşturmasına ayrı bir keyif katıyor.