Tel: 0 546 496 4 111
Fax: 0 312 435 7 435
E-Posta:
info@routelifedergi.com 
Adres: Fidanlık Mah. Tuna Cad. Çavuşoğlu İş Merkezi No:18/4 Çankaya / Ankara

Sadece gözleriniz konuşsun!

Dünya çapında her bir dakikada bir adet satan L’Occitane Reset Göz Çevresi Serumu mercanköşk özü ve Ölmez Otu esansiyel yağı ile cildi sıfırlamaya yardımcı bir sinerji üretiyor.

 

Tüm gece boyu göz çevresini yenileyerek, sadece bir gecelik kullanım sonrası bile etkilerini görebileceğiniz serum, sadece kırışıklıkları değil, şişkinlikleri, koyu halkaları, ince çizgileri de düzeltmeye yardımcı oluyor. Maya özü ile zenginleşen, kokina, gotu kola, kadife çiçeği, meyankökü ve at kestanesi ile cilt tonunu eşitleyen ürün, kafein içeriğiyle de yorgun görünümleri tümden yok ediyor.

 

Reset Eye göz serumu, L’Occitane göz kremi kategorisinden ihtiyacınıza yönelik herhangi biri ile birlikte kullanıldığında göz kreminizin performanısnı artırıyor. L’Occitane’ın göz kremi kategorisinde her endişeye yönelik göz kremi bulunuyor...

Overnight Reset Eye Serum 15 ml - 480 TL

 

Precious Eye

İnce Çizgiler, koyu halkalar ve şişler..

Precious Eye kremin içeriğindeki üç farklı içerikle göz çevrenizdeki tüm endişelerinize cevap verir; ölmezotu esasniyel yağı yaşlanmanın görünür etkileriyle savaşır, Dinamik Hyalüronik asit cildin kendini yenileme hızını artırır ve kafein ise yorgunluk izlerini azaltmaya yardımcı olur.

Düzenli kullanımı ile göz çevresindeki ince çizgilerde azalma görülür. Şişlik ve koyu halkaların görünümünü azaltır. Tüm göz çevresi yeniden canlanmış görünür. Sabah ve akşam göz çevrenize hafif dokunuşlarla, içeriden dışarıya hareketlerleuygulayın.Yağsız ve kokusuz ve ince dokulu bu ürün cildinizde hızlıca emilir.

Precious Eye 15 ml – 350 TL

 

Divine Eye Balm

Göz çevresinde elastikiyet kaybı için

Yaşlanma karşıtı bakım sunan yenilenen Divine serisi şimdi 2 kat daha fazla antioksidan etkili... Serinin göz kremi Divine Eye, daha sıkı bir göz çevresi, göz çevresi kırışıklıklarında rahatlama, daha canlı ve parlak bir görünüm sağlıyor. L’Occitane bu yeni seride, hücre yenilenmesi ve onarımda rol oynyan Retinol içeriğine alternatif doğal çözümler sunuyor. 6 yıllık araştırma sonucu, ölmezotu çiçeğinin kalbinden, süper ölmezotu ekstresi özü kullanarak, kimyasal Retinol’e alternatif olarak bu seride kullanıyor. Cildin hacmini destekliyor ve yapısını koruyor..

Yeni Divine eye balm, içeriğindeki Retinol’e alternatif süper ölmezotu özüile cildin yapısını destekler, yoğunluğunu artırmaya yardımcı olarak kolajen desteği sağlar..E vitamini kadar güçlü doğal ölmezotu esansiyel yağı ile cildi dış etkilerden korur..

Divine Eye Balm 15 ml – 585 TL

 

Aqua Reotier Cooiling Eye Gel

Gün boyu nemi cildinize hapsedin..

Göz çevrinizi de cildiniz gibi yüksek nem dünyasına daldırmaya hazır mısınız? Kalsiyum yönünden zengin formülüyle cildi hızla onaran L’Occitane Aqua Reotier serisi, sihirli Reotier suyu içeren yeni göz çevresi jeli ile karşınızda!

Göz çevresine canlılık ve tazelik katan bu göz jeli, koyu halkaları, şişkinlikleri azaltıyor ve her gün yok olmasını dilediğimiz ince çizgileri gevşetiyor. Gözlerin hızlıca genç, canlı ve çok daha tazelenmiş hissetmesini sağlıyor.

Göz çevresine canlılık ve tazelik katan bu göz jeli, göz çevresini anında rahatlatır, koyu halkaları, şişkinlikleri azaltır ve ince çizgileri gevşetir. Gözlerinizin genç, canlı ve çok daha tazelenmiş , rahatlamış hissetmesini sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Aqua Reotier Cooling Eye Gel 15 ml – 210 TL

 

Reine Blanche Eye Care & Mask

Göz Altı Şişkinlikleri, Koyu Halkalar..

Reines des Pres, aydınlatıcı özellikleri ile bilinen içeriğinde salisik asit bulunduran zaman içerisinde kendi yapraklarını bile aydınlatan bir çiçektir.
Lekesiz güzellik ve bununla beraber oluşan aydınlanmadan ilham alarak şeffaf bir cilt için L’OCCITANE Reine Blanche serisini yarattı.

Doğal içeriklerden oluşan Reine Blanche Kompleks ile zenginleştirilmiş olan bu ince yapıdaki Eye Care & Mask, göz çevresini aydınlatırken içten gelen ışıltısını yenilemeye yardımcı olur.

Soğuturken aynı zamanda rahatlatan masaj yapan başlığı göz çevresini uyararak oluşan yorgun görünümü azaltmaya yardımcıdır. Reine Blanche aydınlatıcı göz kremi ile göz altı şişkinliğinize ve koyu halkarınıza elveda demeye hazır olun!

Reine Blanche Eye Care & Mask 15 ml – 350 TL

 

Geri dönüşüme kesintisiz destek
Yıllardır ambalaj atıklarını azaltmak ve ürün ambalajlarını çevre dostu üretmek için çalışan L’Occitane, Reset Eye Serum’u geri dönüştürülmüş camdan üreterek sunuyor.

Göz serumumuzun kutusu ise FSC* standartlarına uygun olarak , sürdürülebilir yönetilen ormanlardan gelen malzemeden üretilmiştir. Kolaylıkla geri dönüştürülebilir.

 

*Forests for all forever

Yenilenen Divine serisi ürün ambalajarında,tek kullanımlık plastik ve kağıt kullanılıyor. Ürünün dış ambalajı ise biyoçözülebilir selefon ile kaplı..

 

Aqua Reotier serisinde, Fransa’da bulunan Reotier kaynağı suyunu ilk kullanan marka L’Occitane,bukaynaktan gelecek nesillerin de faydalanabilmesiiçin onu koruma altında tutuyor. Bölgedeki habitatın canlı kaydı oluşturuluyor ve bu haliyle kalabilmesi için yoğun bir çalışma yürütülüyor.

 

Daha fazla bilgi için:

Focus Media Team

Nilüfer Pazvantoğlu-Yasemin Y. Candemir

0532 5211901

nilufer@pazvantoglu.com

 

 

L’OCCITANE EN PROVENCE hakkında:

 

Gerçek Bir Hikâye...

Fransız kökenli L’OCCITANE en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor... Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri...Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve haysansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor...

 

L’OCCITANE’ın gerçek hikâyesi, 1976'da, Fransa’nın güneyinde Provence bölgesinde Olivier Baussan'ın L'OCCITANE’ı yaratmasıyla başlıyor. Akdeniz topraklarından ve tekniklerinden ilham alan Olivier Baussan, doğal ve otantik, etkili ve iştahlandırıcı çekiciliği olan cilt bakım ürünlerini ve kokularını geliştiriyor...

 

Dünyada 2000’den fazla, Türkiye’de online dahil 36 mağazası bulunan L’OCCITANE’ın geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunuyor.

 

L’OCCITANE, sadece kaliteli ürünleri ile değil, şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik arduaz konseptli mağazaları ile dikkat çekiyor...

www.loccitane.com.tr

 

 

/loccitaneturkiye@loccitane_tr


KURUMSAL
3.12.2019
Sağ Reklam Alanı
15.7.2020
15 Temmuz Vatan Savunması, Birlik Kavuşması ve Milli Diriliş Günü
Şan la Yazılan Şeref le korunur.
23.7.2020
Vahap Altan PALABIYIKOĞLU ile RÖportajımız
Çok para kazanmaktansa itibarlı olmayı tercih ederim
12.8.2020
İstinye Üniversitesi BB: "PANDEMİ DÖNEMİNDE HABERCİLİK" ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
12.8.2020
MOTORLU, UZATILABİLİR, ZEKİ TÜMÖR PROTEZİ GELİŞTİRİLDİ
12.8.2020
Zorlu AVM'de otopark ödemeleri Mastercard teknolojisi ile mobile taşındı
12.8.2020
adidas tarafından hazırlanan 2020-2021 sezonu Futbol A Takım formaları taraftarımızla buluşuyor
12.8.2020
Ölmez Otu'nda keşfedilen "Süper Öz" ile yaşlılık tarihe karışıyor!
12.8.2020
SIXT rent a car, Galatasaray'ın ana sponsoru oldu
13.8.2020
?5M Migros Yaz Konserleri Başlıyor
13.8.2020
Medirevo, Tarım Bakanlığı'ndan "Takviye Edici Gıda Belgesi" alan ilk ve tek şirket oldu
13.8.2020
Boyner, çocukların okula dönüş heyecanına ortak oluyor
13.8.2020
Dünyanın İlk 3D Baskılı Metal Köprüsü'nün Kaynak İşlemlerinde Digiwave III İmzası Bulunuyor!
13.8.2020
Türkiye'nin ilk geri dönüştürülmüş şişesi
13.8.2020
Kaspersky, Windows işletim sisteminde ve Internet Explorer'da hedefli saldırılarda kullanılan bir sıfır gün açığı keşfetti
13.8.2020
18MİLYON KİŞİ SOLUDUĞU HAVAYI BİLMİYOR
13.8.2020
?Patlamış mısırları hazırlayın! 55 inçlik 4K monitör Acer EB0 evde sinema keyfine hazır
13.8.2020
?İBB LOJİSTİK DESTEK MERKEZİ'NE SIFIR ATIK BELGESİ
14.8.2020
Türk Telekom'da ilk yarı rekoru
14.8.2020
Clariant Çin'de Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü Kazandı
14.8.2020
Yatırımcıların Yeni Hedefi KKTC Gayrimenkul Pazarı
14.8.2020
KIA'da temassız servis hizmeti başladı
14.8.2020
"Bodrum Loft'ta Sanat" Bodrum'da Sanat Rüzgarı Estirdi - BB
14.8.2020
Aksa Enerji, 2020'nin ilk yarısında 291 milyon TL konsolide net kâr elde etti
14.8.2020
VANEDA, DOĞA TUTKUSUNU AYAKKABILARA TAŞIYOR
14.8.2020
150 çeşit oyuncağın anavatanı Türkiye
14.8.2020
SunExpress ve Güneş Sigorta iş birliğiyle Covid-19 Turist Koruma ve Destek Sigortası
16.8.2020
TABSAF ULUSLAR ARASI TURİZM FESTİVALİ PROJE VE MEDYA SPONSORU OLDUK
TABSAF ULUSLAR ARASI TURİZM FESTİVALİ PROJE VE MEDYA SPONSORU OLDUK
19.8.2020
Ticaret Bakanlığının İlk "Kriminal Laboratuvarı" Hizmete Hazır
19.8.2020
?İMAMOĞLU YÖNETİMİNDE İBB DEPREM BÜTÇESİ 2,5 KAT ARTTI
19.8.2020
Öğrencilerin sağlığı ve verimi için okullarda taze hava şart
19.8.2020
Yanan ormanlar küllerinden yeşeriyor