Tel: 0 546 496 4 111
Fax: 0 312 435 7 435
E-Posta:
info@routelifedergi.com 
Adres: Fidanlık Mah. Tuna Cad. Çavuşoğlu İş Merkezi No:18/4 Çankaya / Ankara

Ülkü HÜR: "Birilerinin yüreğine dokunmuş olmanın verdiği mutluluğun değeri paha biçilemez.."

Çalışma hayatınız, özel hayatınız ve sosyal hayatınız ile kadın olarak topluma iyi bir örneksiniz. Birçok işi bir arada yapıyorsunuz? Sizin için yorucu olmuyor mu?
Tabi ki yorucu oluyor, ben bunu bilerek kabul ederek çıktım yola..
 
Nerdeyse zamanın büyük bir bölümü yollarda, havaalanlarında geçiyor ama günün sonunda birilerinin yüreğine dokunmuş olmanın verdiği mutluluğun değeri paha biçilemez..
 
Tabi aileme de bu konuda teşekkür borçluyum, onların desteği olmasa olmazdı.
 
Biraz gelecekteki projelerinizden bahsedebilir misiniz ?
Girişimci Kadınlar Grubu’nun batıda başlayan hareketini doğu’ya da götürmek ve oradaki kadınların da hikayelerini dinlemek istiyorum..
 
Onların ekonomik özgürlüklerini kazanmaları için yanlarında olmak, onlarla birlikte mücadele vermek istiyorum..
 
“Acaba ben de başarabilir miyim?” sorusu taşıyan tüm kadınlara örnek olmak ve “evet sen de başarabilirsin” mesajını en kuvvetli şekilde vermek istiyorum.. Kadın isterse üstesinden gelemeyeceği engel yoktur, kadınların bunun farkında olmasını sağlamak, sonra da bunu herkese göstermek istiyorum.
 
Gİrİşİmcİ Kadınlar Grubu
2017’den yüzlerce kadına ulaşan Girişimci Kadınlar Grubu; Ülkü Hür’ün 2017’den beri yürütmekte olduğu “fotoğraf - styling & etkin sosyal medya kullanımı” atölyelerine katılan girişimci kadınlarla yollarının ayrılmaması ve her daim onlara destek olmak isteğiyle, gönüllülük esasına dayanarak kurulmuş bir sivil hareket...